2023 gruodžio 13 d.

Virtualias lentynas papildė literatūra apie sportą ir sveiką mitybą!

Virtuali biblioteka ELVIS sparčiai pildosi knygomis, kurių taip laukei – apie sveikatą, judėjimą, sportą ir sveiką mitybą!

Knygos išleistos moderniausiu, aukščiausius leidybos standartus atitinkančiu EPUB formatu (tekstas, lydimas sinchronizuoto garso įrašo), tačiau tam, kad tu turėtum pasirinkimo laisvę, įkėlėme knygas ir įprastu garsinės knygos formatu! Imk, skaityk, būk sveikas, judrus ir laimingas!

 1. Andriaus Pauliukevičiaus „Tobulas maistas sportuojantiems“ – knyga apie tai, koks maistas tinkamas sportuojantiems žmonėms ir kaip jis gali padėti pasiekti trokštamų rezultatų. Čia rasi net 50 puikių ir paties trenerio išbandytų receptų, kuriuos paruoši per 15 minučių.
  EPUB: https://elvislab.lt/leidiniai/15958
  Garsinė: https://elvislab.lt/leidiniai/15959

 2. Net trys autoriai (J. Bowden, S. Sinatra, D. Rawlings) knygoje „Didysis cholesterolio mitas“ pateikia keturių dalių strateginį planą, pagrįstą naujausiais tyrimais ir klinikiniais atradimais. Plano tikslas yra veiksmingai užkirsti kelią širdies ligoms, jas valdyti ir gydyti. Daugiausiai dėmesio siūloma skirti dietai, mankštai, papildams, streso ir pykčio valdymui. Autoriai griauna mitą, kad didelis cholesterolio kiekis yra širdies ligų priežastis ar net sukelia širdies smūgį.
  EPUB: https://elvislab.lt/leidiniai/15960
  Garsinė: https://elvislab.lt/leidiniai/15961

 3. „Aš ir mano diabetas“ (sud. J. Pečiulienė) – leidinys, skiriamas pacientams, sergantiems cukriniu diabetu, ir jų artimiesiems. Jame pateikiama daug informacijos apie cukrinio diabeto tipus, ligos diagnostiką, ligos kontrolę, jos kriterijus, gydymo būdus, šiuolaikinius vaistus, apie galimybę išvengti diabetinių komplikacijų, išlikti darbingam ir mėgautis gyvenimu.
  EPUB: https://elvislab.lt/leidiniai/15945
  Garsinė: https://elvislab.lt/leidiniai/15948

 4. Rimanto Stuko „Mitybos mokslininko užrašai“ – praktinis harmoningo gyvenimo vadovas apie maistą ir sąmoningą maitinimąsi. Leidinyje informacija susisteminta ir užtvirtina pabiras žinias. Aktualu kiekvienam, kuris rūpinasi savo sveikata, nori jaustis gerai ir turėti energijos. Svarbu rūpintis tuo, ką valgome, nes kiekvienas kąsnis tampa mūsų dalimi. Autorius moko kritiškai vertinti įvairius šaltinius, dietas ar keistus mitybos patarimus.
  EPUB: https://elvislab.lt/leidiniai/15942
  Garsinė: https://elvislab.lt/leidiniai/15943

 5. Anita Bean „Mityba sportuojantiems“ – leidinys, naudingas visiems sportuojantiems ir besirūpinantiems sveikata. Tai praktinis sporto mitybos vadovas ir receptų knyga – čia gausu ne tik moksliniais tyrimais grįstų patarimų, valgiaraščių planų, bet ir paprastų, gardžių bei maistingų patiekalų receptų, kurie suteiks energijos, padės subalansuoti mitybą ir skatins gyventi sveikiau.
  EPUB: https://elvislab.lt/leidiniai/15995
  Garsinė: https://elvislab.lt/leidiniai/15996
  PDF: https://elvislab.lt/leidiniai/13899

 6. Vaida Kurpienė, Martynas Praškevičius, Aistė Šeibokaitė „Balansas“ – knyga sportuojantiems savo malonumui ir norintiems maitintis skaniai, sveikai ir subalansuotai. Knygoje pagal sveikos mitybos principus sukurtus receptus papildo maistingumo verčių apskaičiavimai, visų knygos rengėjų bendrai rašyti patarimai, kaip teisingai pasigaminti, derinti skonius ar kodėl vertingas vienas arba kitas produktas.

  EPUB: https://elvislab.lt/leidiniai/15997

  Garsinė: https://elvislab.lt/leidiniai/15998

 7. Elizabeth Hufton „Bėgimas: universalus gidas“ – knygoje pasakojama bėgimo istorija, apžvelgiami pirmieji didžiausi pasauliniai bėgimo renginiai. Čia rasite specialistų patarimų įvairiausiais su bėgimu susijusiais klausimais, skirtingoms varžybų distancijoms skirtus treniruočių planus. Verčiant knygos puslapius, apie bėgimą bus kalbama vis detaliau, o užsiėmimai sveikatai gerinti pavirs rimtomis greičio, jėgos ir ištvermės treniruotėmis. Knygos finalas – tobula varžybų savaitė ir pirmasis maratonas!
  EPUB: https://elvislab.lt/leidiniai/16054
  Garsinė: https://elvislab.lt/leidiniai/16055

 8. Mehmet Oz, Ted Spiker „Gydantis maistas“ – knygoje daktaras Ozas dalijasi žiniomis apie maistą, valgymą ir gyvenimą, aiškina, kaip naudotis maisto galia.
  21 dienos mitybos plane daktaras pateikia receptus sveikų, skanių ir lengvai pagaminamų patiekalų, kurie padės jaustis geriau ir praturtins kasdienį jūsų virtuvės meniu.
  EPUB: https://elvislab.lt/leidiniai/16056
  Garsinė: https://elvislab.lt/leidiniai/16057

Projektas „Nematau, bet judu! Neregiams pritaikyta sporto informacija visus motyvuoja gyventi sveikiau“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis.

Vartotojų komentarai (0)

Norėdami parašyti komentarą, turite prisijungti.