Slapukų politika

Kas yra slapukai?

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį, Jums besilankant atitinkamoje interneto svetainėje. Slapukai padeda mums atpažinti Jūsų įrenginį ir padeda mums pagerinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Slapukai nėra virusai. Slapukų naudojimas yra visiškai saugus Jūsų įrenginiams ir informacijai esančiai juose. 

Elvis naudojami šie slapukai:

Pavadinimas

Paskirtis

Galiojimo laikotarpis

Tipas

XSRF-TOKEN

Užtikrina lankytojų naršymo saugumą užkertant kelią užklausų klastojimui keliose svetainėse. Šis slapukas yra būtinas saugiai svetainei ir lankytojui.

2 valandos

HTTP

elvis_session

Slapukas naudojamas vartotojo sesijai identifikuoti.

2 valandos

HTTP

action_visitor _id

Šis slapukas naudojamas statistiniams duomenims atskirti.

2 metai

HTTP

remember_web

Atsimenamas prisijungęs vartotojas.

2 metai

HTTP

_ga

Šis slapukas skirtas rinkti nuasmenintą informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Slapuko dėka registruojamas unikalus ID, kuris naudojamas statistiniams duomenims apie tai, kaip lankytojas naudoja svetainę, kurti.

2 metai

HTTP

_gat

Šis slapukas skirtas rinkti nuasmenintą informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine. Slapukas naudojamas „Google Analytics“, kad būtų galima padidinti prašymų skaičių.

Iki sesijos pabaigos

HTTP

_gid

Šis slapukas skirtas rinkti nuasmenintą informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine. Slapuko dėka registruojamas unikalus ID, kuris naudojamas statistiniams duomenims apie tai, kaip lankytojas naudoja svetainę, kurti.

Iki sesijos pabaigos

HTTP