Peng Shepherd
Kartografai

Peng Shepherd

Kartografai

romanas

Autorius:
Pavadinimas:
Kartografai
Diktorius:
Leidinio formatas:
Kalba:
Leidinio trukmė:
13 val. 22 sek.
ISBN/ISSN/ISMN numeris:
978-609-466-738-1
Išleidimo duomenys:
Tyto alba 2023 | Vilnius
Prieinamos kopijos rengėjas:
3.5
4 įvertinimai
viršelis
Aprašymas

Ar kada nors esate atsivertę žemėlapį ir jame paklydę? O galbūt aptikę objektą, kuris iš tiesų neegzistuoja?

Kai vienas žymiausių pasaulio kartografų daktaras Danielis Jongas randamas negyvas savo kabinete Niujorko viešojoje bibliotekoje, slaptame stalčiuje jo dukra Nelė Jong aptinka paslėptą seną pigų kelių žemėlapį. Šis žemėlapis prieš daugelį metų sugriovė Nelei gyvenimą – ji buvo atleista iš darbo viešosios bibliotekos Kartografijos skyriuje, be to, jos tėvas pasistengė, kad Nelės karjera ir kartografės reputacija būtų sužlugdytos amžiams. Tik ji niekada nesulaukė paaiškinimo kodėl.

Pasirodo, Nelės rastas žemėlapis – nepaprastai vertingas ir retas, galbūt net vienintelis išlikęs visame pasaulyje. Niujorko viešojoje bibliotekoje daugėjant išpuolių ir įsilaužimų, Nelės neapleidžia nuojauta, kad tėvo mirtis tiesiogiai susijusi su šiuo iš pažiūros beverčiu lankstinuku.

Kodėl Nelės tėvas iki pat mirties slėpė žemėlapį, sugriovusį jųdviejų santykius, ir kodėl visi kiti šio žemėlapio egzemplioriai buvo sunaikinti arba pavogti? Ieškodama atsakymų į šiuos klausimus, Nelė leidžiasi į pavojingą kelionę, atversiančią ne tik tamsiausias jos šeimos paslaptis, bet ir magišką žemėlapių galią. Ar gali tik žemėlapyje egzistuojantis objektas stebuklingai atgyti?