Eglė Afanasjeva
Kalanetika

Eglė Afanasjeva

Kalanetika

atradimams įkvepianti mankšta

Autorius:
Pavadinimas:
Kalanetika
Leidinio formatas:
Kalba:
ISBN/ISSN/ISMN numeris:
978-609-454-058-5
Išleidimo duomenys:
Vitae Litera 2012 | Kaunas
Prieinamos kopijos rengėjas:
0 įvertinimų
viršelis
Aprašymas

Kalanetika – tai ypatinga mankšta, išpopuliarėjusi prieš tris dešimtmečius ir mėgstama moterų visame pasaulyje. Tai švelnių judesių mankštos sistema, įtraukianti pastovius pasikartojančius mažos amplitudės raumenų susitraukimus. Dėl žemo intensyvumo ir lėto tempo kalanetika puikiai tinka bet kokio amžiaus, sudėjimo, fizinio pasiruošimo žmonėms.

Pirmą kartą Lietuvoje išleidžiamoje lietuvių autorės parašytoje knygoje – viskas, ką reikia žinoti apie kalanetiką, ir šiek tiek daugiau. Tai kalanetikos metodo istorija, teorija, filosofija, mankštos programa, sveikatinimosi bei ekspertų patarimai.

Knyga išleista EPUB3 formatu, kuris leidžia tuo pačiu metu klausytis diktoriaus įgarsinto teksto ir sekti jį ekrane – diktoriaus įgarsinama pastraipa yra paryškinama.

Android: https://bit.ly/ColibrioReader


iOS: https://apple.co/37CK9nZ


Windows: https://demo.colibrio.com/


Visas projekto metu išleistas knygas rasite čia: https://bit.ly/3OWXvfNŠi knyga išleista LAB įgyvendinant projektą „Sveikatingumo programų pritaikymas regos negalią turintiems vartotojams“. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis.