Matthieu Ricard
Meditacijos menas

Matthieu Ricard

Meditacijos menas

Autorius:
Pavadinimas:
Meditacijos menas
Leidinio formatas:
Kalba:
ISBN/ISSN/ISMN numeris:
9789955389859
Išleidimo duomenys:
Prieinamos kopijos rengėjas:
5.0
1 įvertinimas
viršelis
Aprašymas

Kad ir kur benuvyktų, budistų vienuolio Matthieu Ricardo klausia, kas yra meditacija, kaip ją atlikti ir ką galima pasiekti. Į minėtus klausimus jis atsako šioje įtaigioje ir lengvai suprantamoje knygoje.

Sakoma, kad meditacija net išmintingiausiems yra viso gyvenimo kelias, tačiau atlikdami ją kasdien, galime imti kitaip suvokti save ir mus supantį pasaulį. Remdamasis savo vienuoliška patirtimi, atidžiu šventųjų tekstų skaitymu ir giliu budistų mokytojų pažinimu, autorius atskleidžia, kokią didelę naudą kiekvienam iš mūsų gali atnešti meditacija, grįsta nesavanaudiška meile ir atjauta.

Knyga išleista EPUB3 formatu, kuris leidžia tuo pačiu metu klausytis diktoriaus įgarsinto teksto ir sekti jį ekrane – diktoriaus įgarsinama pastraipa yra paryškinama.

Android: https://bit.ly/ColibrioReader


iOS: https://apple.co/37CK9nZ


Windows: https://demo.colibrio.com/


Visas projekto metu išleistas knygas rasite čia: https://bit.ly/3OWXvfNŠi knyga išleista LAB įgyvendinant projektą „Sveikatingumo programų pritaikymas regos negalią turintiems vartotojams“. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis.