LAB rekomenduoja: knygos Brailio raštu

Minint Brailio rašto idėjos 200 metų sukaktį, #LABrekomenduoja naujausius leidinius tiek spausdintu, tiek skaitmeniniu Brailio raštu!
Brailio raštu atspausdinti leidiniai:
David Park „Kelionė svetimame pasaulyje“ (3 knygos).
Nors oras itin atšiaurus, Tomui tenka leistis į kelią. Kalėdoms jis turi parsivežti studentiškame būste įstrigusį ir negaluojantį sūnų Luką. Šioje vienišoje kelionėje Tomas mąsto apie savo gyvenimą ir apie kitą sūnų Danielį, kurio jam taip trūksta.I. Ale „Migruojantys paukščiai“ (4 knygos)
Sena vila nuošaliame Liepynės kaime greitai tampa Gerdos galvos skausmu: parduoti ir tęsti klajones ar pabandyti įleisti čia šaknis? Kai vienatvė rodosi nebepakeliama, Gerdos gyvenime atsiranda žmogus, kuris tampa jos kelrodžiu ne tik gamtos, bet ir jausmų pasaulyje.C. Fuentes „Aura“ (1 knyga)
Felipė Monteras prietemoje užlipa dvidešimt dvi laiptų pakopas. Ant sienų – begalė žvakidžių, šviesą atspindi krištolo indai. Jo laukia darbo kambarys – raudonu aksomu apmuštas krėslas, senas riešutmedžio rašomasis stalas. Jo laukia šimtametė moteris Konsuela, turinti jam užduotį. Pasaulis, esantis už namo ribų, išnyksta. Laikas tampa nenuspėjamas lyg būtų vaizduotės kūrinys. Įmanoma tampa bet kas.N. Kliukaitė- Kepenienė „Imanuelio Kanto katė“ (1 knyga)
Kur slepiasi Kanto filosofinės minties pradžia? Kaip tokios silpnos sveikatos vaikas išaugo į dvasios milžiną? Ar tikrai katė Šyša mokė jį regėti ausimis, klausytis akimis ir jausti pasaulį sudėtinga kūno organika?O. Ruiz „Komoda spalvotais stalčiais“ (3 knygos)
Mirus mylimai močiutei, Olivija paveldi komodą su dešimčia spalvotų stalčių ir pagaliau susipažįsta su joje saugomu turtu. Tikrais įvykiais paremta istorija seka vienos šeimos likimą, paženklintą ne tik sielvarto, bet ir gilios meilės bei vilties.
Leidiniai BRF formatu, kuriuos patogu skaityti Brailio eilute:
M. Enard „Kalbėk jiems apie mūšius, karalius ir dramblius“.
1506-aisiais jauną, bet jau didžiai pagarsėjusį skulptorių Mikelandželą sultonas Bajazitas II pakviečia į Konstantinopolį suprojektuoti tiltą per Aukso Ragą. Besikamuodamas prie tilto eskizų, Mikelandželas nejučia pasineria į aistros ir intrigų kupiną rūmų gyvenimą. https://elvislab.lt/leidiniai/17306A. Schulman „Išlikusieji“.
Trys broliai – Nilsas, Benjaminas ir Pjeras – sugrįžta į savo vaikystės namus. Čia, vasarnamyje prie ežero, nelaimingas įvykis prieš 20 metų visiems laikams pakeitė jų gyvenimą. Brolius namo parveda paskutinė motinos valia, nustebinusi visus tris. Jos mirtis atveria senas žaizdas – įtampa tarp brolių didėja. https://elvislab.lt/leidiniai/17262M. Sauka „Kambarys“.
Žinomo menininko, skulptoriaus ir rašytojo Mykolo Saukos (g. 1989) autofikcinis pasakojimas apie nesusikalbėjimą tarp lyčių, charakterių, o sykiu – apie jauno žmogaus ir jo kartos vienatvę. Merginų paieškas pažinčių programėlėje ir trumpus pasimatymus trisdešimtmetis skulptorius Mykolas vadina „meniniu tyrimu“. Negailestingas sau, jis atsiduoda negailestingų jam merginų tardymams ir teismui. Nuo vienatvės bėgantys romano personažai patenka į komiškas, graudžiai absurdiškas situacijas. https://elvislab.lt/leidiniai/17232
Norėdami parašyti komentarą, turite prisijungti.