2023 vasario 24 d.

#LAB rekomenduoja: apie sportą

Šiandien 60-ąjį jubiliejų švenčia Raimundas Šimkus – Vilniaus aklųjų ir silpnaregių sporto klubo „Šaltinis“ pirmininkas, buvęs Lietuvos aklųjų sporto federacijos prezidentas ir Lietuvos parolimpinio komiteto viceprezidentas. Taip pat – ištikimas ELVIS skaitytojas ir sporto bendruomenės siela, gebantis suburti, pradžiuginti, įkvėpti. Jei galvojate, kad neregiai nesportuoja – dar ir kaip klystate! Linkėdama Raimundui dar daugiau optimizmo, visiems mylintiems ar ketinantiems pamilti judėjimą #LABrekomenduoja knygas apie sportą:

 1. Lucy Lidell „Joga. Nauja knyga“ pripažinta klasikine ir geriausia knyga apie jogą. Leidinys aprėpia visus jogos aspektus bei pratimus, pritaikytus ir vyresnio amžiaus žmonėms, nėščiosioms bei vaikams. Knyga įkvėps ir naujokus, ir pažengusius. https://elvislab.lt/leidiniai/14853

 2. Eglė Afanasjeva „Kalanetika“. Viskas, ką reikia žinoti apie kalanetiką, ir šiek tiek daugiau: metodo istorija, teorija, filosofija, mankštos programa, sveikatinimosi bei ekspertų patarimai.
  https://elvislab.lt/leidiniai/14746

 3. Jin Mok „Kuksando“. Šis mokymas mus pasiekė nepažeistas ir neiškraipytas – toks, kokį jį prieš tūkstančius metų sukūrė Korėjos išminčiai. Autorius sako, kad kuksando yra vienas tobuliausių mokslų žmonijos istorijoje. Knygą Jin Mok parašė specialiai Lietuvos skaitytojams.
  https://elvislab.lt/leidiniai/14707

 4. „501 pilateso pratimas“. Knygoje pateikiama daug įvairių pratimų, sukurtų treniruoti svarbiausius raumenis. Pilateso mankšta pagerina bendrą savijautą, laikyseną, pusiausvyrą ir koordinaciją. Gausu patarimų, kaip taisyklingai atlikti pratimus, kad jūsų mankšta būtų saugi ir naudinga.
  https://elvislab.lt/leidiniai/14666

 5. Jonas Girskis „Viskas apie stuburo gydymą“. Ši praktinė knyga lengvai ir suprantamai paaiškina kaip veikia kūno „važiuoklė", kokią pagalbą nugaros skausmus kenčiančiam žmogui siūlo šiuolaikiniai gydytojai ir įvairios sveikatinimo doktrinos, kokia jų nauda ir žala. Taip pat pateikiama net 100 efektyvių tikslingų gydomųjų judesių, kuriuos galite atlikti namie.
  https://elvislab.lt/leidiniai/14632

 6. Peter Kelder „Jaunytės šaltinis: 5 Tibeto pratimai" – praktiniai nurodymai, kaip atlikti visus penkis pratimus, primenančius jogos pozas. Jiems kasdien užtenka keliolikos minučių, o praktikuojantys džiaugiasi išaugusia energija, tirpstančiu svoriu, geresne atmintimi, atsigavusiais plaukais, dingusiais skausmais ir tiesiog grįžusia jaunyste.
  https://elvislab.lt/leidiniai/14493

Vartotojų komentarai (0)

Norėdami parašyti komentarą, turite prisijungti.