Tasmina Perry
Lemtinga kelionė

Tasmina Perry

Lemtinga kelionė

romanas

Autorius:
Pavadinimas:
Lemtinga kelionė
Papildoma informacija:
Leidinio formatas:
Kalba:
Leidinio trukmė:
9 val. 41 min. 47 sek.
ISBN/ISSN/ISMN numeris:
978-609-444-177-6
Išleidimo duomenys:
Sofoklis 2016 | Vilnius
Prieinamos kopijos rengėjas:
0 įvertinimų
viršelis
Aprašymas

ai nuostabi istorija apie atgaivintus jausmus šiuolaikiniame Manhatane ir šeštojo dešimtmečio Londone. Knyga, nuo kurios negali atsitraukti.
Marie Claire

Aštuoniolikmetė Džordžija Hamilton 1958 metais siunčiama į Londono debiutančių pokylį. Nepriklausoma, slapta puoselėjanti troškimą tapti rašytoja, ji neturi jokio noro varžytis su kitomis debiutantėmis dėl galimybės ištekėti už tinkamo vyro. Tačiau įvyksta tragedija, kuri pakeičia jaunos merginos planus ir svajones.
2012 metais, skubėdama į susitikimą su mylimuoju, Eimė Karel tikisi, kad šis vakaras pakeis jos likimą. Ir jis pakeičia, bet visai kitaip, nei ji tikėjosi. Nusivylusi ir nelaiminga, ji trokšta išvykti iš Londono ir sutinka lydėti nepažįstamąją į Manhataną. Ji dar nežino, kad ten išgirs meilės istoriją, kuri buvo nutylėta penkiasdešimt metų ir pažadins širdį, trokštančią vėl gyventi…
Tai sodrių emocijų kupinas romanas apie seniai saugomas paslaptis ir jų paliekamus randus. Tasmina Perry meistriškai audžia trapų meilės ir išdavystės voratinklį.

Raktažodžiai