12 svarbiausių emocijų

12 svarbiausių emocijų

pasakojimai apie tai, ką jaučiame

Autorius:
--
Pavadinimas:
12 svarbiausių emocijų
Papildoma informacija:
Leidinio formatas:
Kalba:
Leidinio trukmė:
3 val. 4 min. 14 sek.
ISBN/ISSN/ISMN numeris:
978-609-483-224-6
Išleidimo duomenys:
Presvika 2022 | Vilnius
Prieinamos kopijos rengėjas:
4.8
2 įvertinimai
viršelis
Aprašymas

„Vaikystėje ne kartą teko girdėti: „valdykis“, „mąstydamas vadovaukis sveiku protu“, „pyktis kenkia grožiui“, „kas buvo, tas pražuvo“ ir daugybę kitų mūsų gyvenime svarbių suaugusių žmonių pamokymų. Suaugusieji siekė išmokyti mus atsiriboti nuo savo emocijų arba jas užgniaužti. Vis dėlto emocijos – tai tarsi vidinis kompasas. Jos praneša, kas su mumis dedasi, ko trokštame, kas peržengia mūsų ribas, padeda įveikti nesėkmes ir džiaugtis sėkme, kurti santykius su kitais žmonėmis ir savimi pačiais.
Šioje knygoje pasakojama apie dvylika svarbių emocijų. Stebėdamas vidinius veikėjų išgyvenimus, jų bandymus įveikti gėdą, pyktį, baimę, ilgesį, liūdesį, jų patiriamą džiaugsmą, pasitenkinimą ir pasididžiavimą, vaikas suvoks, kad nėra blogų ir gerų emocijų, mokysis įvardyti ir suprasti savo emocinę būklę. Tėvams ši knyga gali pagelbėti atlikti vieną svarbiausių užduočių – supažindinti vaiką su jausmų pasauliu. Jie supras, kaip tapti veidrodžiu, į kurį pažvelgęs vaikas matytų save ir visą savo emocijų gamą.
Skaitykime vaikams šią knygą ir skatinkime skaityti juos pačius. Juk labai svarbu, kad užaugę jie gebėtų valdyti savo emocijas.“

Dr. Marta Drażyńska, psichologė, psichoterapeutė

Raktažodžiai