Hedvig Montgomery
Tėvystės magija

Hedvig Montgomery

Tėvystės magija

7 paprasti žingsniai, padėsiantys tapti tokiais tėvais, kokie norite būti

Autorius:
Pavadinimas:
Tėvystės magija
Diktorius:
Papildoma informacija:
Leidinio formatas:
Kalba:
Leidinio trukmė:
3 val. 23 min. 7 sek.
ISBN/ISSN/ISMN numeris:
978-609-479-260-1
Išleidimo duomenys:
Prieinamos kopijos rengėjas:
0 įvertinimų
viršelis
Aprašymas

Norvegų psichologės Hedvig Motgomery knyga „Tėvystės magija. 7 paprasti žingsniai, padėsiantys tapti tokiais tėvais, kokie norite būti“ – tai vienu metu ir enciklopedija, ir puikiausias vadovas visiems šiuolaikiniams tėvams, nuolat patiriantiems spaudimą būti tobulais.

Knygos „Tėvystės magija“ autorė siūlo mesti iš galvos tobulumo idėją ir pateikia begalę naudingų patarimų, kaip girdėti tikruosius vaikų poreikius, kaip į juos atsiliepti ir kaip visa tai padaryti neprarandant kantrybės bei ramybės.

„Dvidešimt metų pradirbusi šeimų psichologe, aš žinau, kad niekas negimė būdamas geras tėvas. Tačiau aš taip pat žinau, kad beveik visi gali tokiais tapti – ir kad kiekvienas gali tapti geresnis. Tėvo ar mamos vaidmuo jūsų gyvenime bus pats svarbiausias iš visų vaidmenų. Prireiks išminties, žinių, begalinės drąsos ir dar daugiau savivokos. Kartais tai pareikalaus daugiau nei jūs kada tikėjotės, tačiau čia ir slypi visas grožis: jei tapsite geresniais tėvais, tapsite ir geresniais žmonėmis. Kitaip tariant, tai tikrai verta sunkaus darbo.“
Hedvig Montgomery

Kaip auginti laimingą vaiką? Kaip puoselėti pasitikėjimą? Kaip paruošti vaiką liūdnoms situacijoms? Kiek iš tiesų galima leisti sau pykti? Kokias klaidas dažniausiai daro tėvai? Koks iš tikrųjų yra pats svarbiausias darbas tėvams vaiko kūdikystėje ir paauglystėje?

Knyga „Tėvystės magija“ – tai tikra biblija šiuolaikiniams tėvams. Psichologė ir vaikų terapeutė, norvegė Hedvig Montgomery septyniais lengvais žingsniais veda tėvus ir auklėtojus į tai, apie ką visi svajoja – gyvenimą, kur vaikai ir suaugusieji yra patenkinti ir laimingi būdami savimi ir būdami drauge vieni su kitais.