Jūratė Bortkevičienė
Atsakinga tėvystė

Jūratė Bortkevičienė

Atsakinga tėvystė

Kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius

Pavadinimas:
Atsakinga tėvystė
Leidinio formatas:
Kalba:
Leidinio trukmė:
7 val. 5 min. 22 sek.
ISBN/ISSN/ISMN numeris:
978-609-04-0220-7
Išleidimo duomenys:
Obuolys 2020 | Vilnius
Prieinamos kopijos rengėjas:
5.0
1 įvertinimas
viršelis
Aprašymas

Projekto „MoBiLait: mokymosi galimybių atvėrimas žmonėms, negalintiems skaityti įprasto spausdinto teksto, per Lietuvos bibliotekų tinklą“ leidinys.

Ar norėtumėte, kad jūsų vaikas elgtųsi tinkamai? TAIP – atsakytų absoliučiai visi tėvai, tačiau, kaip tą pasiekti, žinome ne visi. Auklėjimo rekomendacijų, metodų, patarimų yra tiek daug ir įvairių, kad išsirinkti tinkamiausią ir žinoti, kas labiausiai tinka jūsų šeimai, – sudėtinga.

Viskas bus kur kas paprasčiau, jei vadovausitės dviem kriterijais – meile ir atsakomybe, o šimtus taisyklių pakeisite keliomis auksinėmis: turėti kantrybės, skirti laiko, dėmesio ir pamėginti suprasti savo vaikus. Tai yra pagrindiniai atsakingos tėvystės principai, kuriais vadovautis ir siūlo šios knygos autorė – psichologė, edukologė, konferencijos „Atsakinga tėvystė“ idėjos sumanytoja ir organizatorė, trijų vaikų mama Jūratė Bortkevičienė.

Per patirtis, pažįstamas kiekvienam vaikus auginančiam žmogui, autorė atskleidžia, kaip kurti darnius, meile ir pagarba pagrįstus santykius su savo atžalomis. Tai paprasti ir veiksmingi patarimai, konkretūs žodžiai ir veiksmai, padedantys suprasti netinkamą vaikų elgesį, žaidimai ir gausybė pavyzdžių, kurie ne vienam tėvui atmerks akis. Šioje knygoje naudingos informacijos ras ne tik tėveliai, bet ir seneliai ar pedagogai.

Raktažodžiai