Nick Vujicic
Nesustabdomas

Nick Vujicic

Nesustabdomas

ko galime pasiekti tikėdami. Tikra istorija

Autorius:
Pavadinimas:
Nesustabdomas
Diktorius:
Leidinio formatas:
Kalba:
Leidinio trukmė:
8 val. 4 min. 46 sek.
ISBN/ISSN/ISMN numeris:
9786090124680
Išleidimo duomenys:
Alma littera 2016 | Vilnius
Prieinamos kopijos rengėjas:
0.0
1 įvertinimas
viršelis
Aprašymas

Milijonai žmonių visame pasaulyje pažįsta besišypsantį Niko Vujičičiaus veidą ir yra girdėję apie jo įkvepiančias kalbas. Nikas gimė be rankų ir be kojų, bet nepasidavė; fiziniai trūkumai netrukdo jam patirti nuostabių nuotykių, puoselėti prasmingos, pasitenkinimą teikiančios karjeros ir kurti meilės kupinų santykių. Nikas įveikė išbandymus ir sunkumus tikėdamas, kad jis buvo sukurtas unikaliam, konkrečiam tikslui, o jo gyvenimas turi vertę ir yra dovana žmonijai, be to, nors Niko gyvenime netrūksta iššūkių, Dievas niekada jo neapleidžia ir visada veda teisingu keliu. Nikas savo sėkmę aiškina galia, kurią įgyjame pavertę savo tikėjimą veiksmais.

Kaip tai nutinka?
Dalydamasis jaudinančiomis savo paties ir kitų išgyventomis istorijomis, Nikas aiškina, kad kiekvienas gali susikurti „absurdiškai gerą“ gyvenimą ir tapti nesustabdomas.
Kas jums trukdo? Ar esate pasiruošę tapti nesustabdomi?

Knygoje Nikas įkvepia ir moko, kaip įveikti:
asmenines krizes,
blogas mintis, emocijas ir įpročius,
santykių problemas,
patyčias, persekiojimą, žiaurumą ir nepakantumą,
kūno, proto, širdies ir dvasios kančias,
sveikatos ir negalios bėdas,
jausmą, kad nevaldote savo likimo.

Nikas Vujičičius (Nick Vujicic) nuo 19 metų sako įkvepiančias kalbas, keliauja po įvairias šalis ir skaito paskaitas, yra kelių knygų autorius ir ne pelno siekiančios organizacijos „Gyvenimas be ribų“, įkurtos 2005 m., vadovas. Nickas – puikus įkvėpimo pavyzdys pasaulio žmonėms, nuolat kviečiamas į seminarus, pasakoja didelėms auditorijoms apie tai, kaip įveikti kliūtis ir išpildyti svajones. Iš Australijos Nikas Vujičičius persikraustė į Kaliforniją, ten dabar gyvena su šeima.