2024 birželio 25 d.

ELVIS pildosi sertifikuotais skaitmeniniais leidiniais

Ar pastebėjai?.. ELVIS pasipildė EPUB formato leidiniais, ant kurių viršelio – atmerktos akies piktograma, o apraše – frazė „Leidinys prieinamas“!
Ši piktograma – įtraukiosios leidybos simbolis, ženklas, kad skaitmeninį leidinį tikrino ir sertifikavo Lietuvos audiosensorinės bibliotekos komanda. 
Visi leidiniai, turintys šį ženklą – ar jie būtų ELVIS, ar kokioje kitoje skaitmeninių leidinių platinimo platformoje – sukurti taip, kad jais naudotis galėtų žmonės, skaitantys su balso sinteze. Čia tave pasitiks aktyvios antraštės, tinkamai pateiktos nuorodos ir išnašos, aktyvus turinys, o jei leidinyje yra iliustracijų – ir jų aprašymas.
Šiuos leidinius lengva rasti pasirinkus raktažodį „sertifikuota LAB“.
O mes labai džiaugiamės, kad LAB įtraukiosios leidybos mokymus baigė ir prieinama leidyba susidomėjo puikios leidyklos. Tarp sertifikuotų leidinių rasi „Alma littera“ ir „Phi knygų“ leidinius.
Tavęs laukia visa Herbjørg Wassmo „Toros“ trilogija, o jei nebijai nerti į filosofijos gelmes – ir Platono, Cicerono bei Ksenofonto kūriniai.
Ateityje LAB sertifikuotų skaitmeninių leidinių sparčiai daugės, nes įtraukiosios leidybos gretas viena po kitos pildo Lietuvos leidyklos! Kuo daugiau įtraukaus turinio, tuo geriau – visiems!
Pasižvalgyk: https://elvislab.lt/leidiniai?filter%5Bzyme%5D=sertifikuota%20LAB
Beje, visi šie leidiniai – licencijuojami, tad skaityti juos patogiausia per ELVIS programėles. Parsisiųsk jas iš App Store ir Google Play!

Vartotojų komentarai (0)

Norėdami parašyti komentarą, turite prisijungti.