2023 liepos 7 d.

#LAB rekomenduoja: knygos apie šokoladą

Itin kartus juodasis, švelniai kreminis pieniškas, o gal riešutais, uogomis ar čili pipiriukais gardintas gurmaniškas variantas? Šiandien – pasaulinė šokolado diena! Todėl #LAB rekomenduoja šokoladines knygas:

 1. S. D. Coe, M. D. Coe „Tikroji šokolado istorija“ sužavėjo daugybę saldumynų mėgėjų ne tik įdomios ir patikimos informacijos gausa, bet ir pasakojimo stiliumi.
  Sophie D. Coe, Michael D. Coe - Tikroji šokolado istorija | ELVIS

 2. A. McCall Smith „Draugai, mylimieji, šokoladas“. Izabelė Dalhausi, Edinburgo filosofė, tvirtai žino, ko yra verta. Ši moteris gali ramia širdimi redaguoti straipsnį, pavadintą „Nuodėmės garbei“, neabejodama jame išdėstytomis mintimis, tačiau tikras gyvenimas šiek tiek sudėtingesnis.
  Alexander McCall Smith - Draugai, mylimieji, šokoladas | ELVIS

 3. R. Dahl „Čarlis ir šokolado fabrikas“. Apie šokoladą tik ir svajojantis, bet jį labai retai dėl vargingos padėties skanaujantis Čarlis netikėtai laimi bilietą į didžiausią pasaulyje šokolado fabriką, apie kurį sklando mįslingi gandai. Roald Dahl - Čarlis ir šokolado fabrikas | ELVIS

 4. J. Moran „Šokoladininkė“. 1953-ieji. Selina dirba lankytojų pamėgtoje šokoladinėje, ir šis darbas – vienintelis jos atokvėpis nuo skaudžių minčių. Sulaukęs paslaptingo skambučio, jos Tonis išėjo ir nebegrįžo.
  Jan Moran - Šokoladininkė | ELVIS

  J. Harris romantiška ir kiek mistiška, bestseleriu tapusi romanų trilogija apie šokolado meistrę Vianą Rošė:

 5. „Šokoladas“
  Joanne Harris - Šokoladas | ELVIS

 6. „Ledinukų bateliai“
  Joanne Harris - Ledinukų bateliai | ELVIS

 7. „Persikai ponui klebonui“
  Joanne Harris - Persikai ponui klebonui | ELVIS

Vartotojų komentarai (0)

Norėdami parašyti komentarą, turite prisijungti.