2023 kovo 27 d.

Jonaviškiai ELVIS autobusą išvydo ne tik gyvai, bet ir televizijos AVVA reportaže

Virtualios bibliotekos ELVIS autobusas tęsia keliones po Lietuvą – šią savaitę atrasti kitokias skaitymo galimybes ir pažinti garsinę knygą gali Kauno apskrities, Jonavos ir jos apylinkių gyventojai.

Kovo 22 d. rytą ELVIS komanda kartu su optometrininke Ina lankėsi Jonavos rajono Švietimo pagalbos skyriuje, kur išgirsti apie ELVIS autobuso misiją susirinko nemažas būrys Trečiojo amžiaus universiteto studentų ir kitų įstaigų specialistų. Nors didelė dalis lankytojų kol kas neatrado savęs kaip būsimojo ELVIS skaitytojo, tačiau įdėmiai klausėsi ir net rašėsi svarbiausią informaciją, kuria, net neabejojame, pasidalins su tais, kam garsinė knyga gali pakeisti gyvenimą. Dar vienas svarbus momentas – pasirašyta sutartis su šiuo Švietimo pagalbos skyriumi, kas oficialiai suteikia galimybę būsimiems ELVIS skaitytojams kreiptis į šią įstaigą ir gauti visą reikiamą informaciją ir pagalbą.

Tos pačios dienos popietę ELVIS autobusas iškeliavo į Jonavos bibliotekos Rimkų filialą. Nedidelėje, bet išskirtinai jaukioje bibliotekoje ELVIS komandą pasitiko ne tik mūsų kolegos bibliotekininkai, bendruomenės nariai, kiek neįprasti bibliotekos gyventojai – paukščiukai, bet ir vietinės televizijos AVVA filmavimo grupė.

Šis vizitas išskirtinai džiugus, nes turėjome galimybę čia ir dabar grąžinti skaitymo džiaugsmą žmogui, be galo mylinčiam knygas, bet jau metus dėl sveikatos būklės nebegalinčiam skaityti įprastos spausdintos knygos.

Apie ELVIS autobuso vizitą Rimkų bibliotekoje žiūrėkite Jonavos televizijos parengtame reportaže: https://youtu.be/DCxsv8nAoZw?t=44

Sek ELVIS autobuso keliones arba paskambink telefonu 8 637 000 80 ir pasikviesk ELVIS komandą į savo miestą. Klausytis knygų paprasta!

Vartotojų komentarai (0)

Norėdami parašyti komentarą, turite prisijungti.