2022 spalio 28 d.

#LAB rekomenduoja: Stepheno Kingo knygos

Artėjant Šiurpnakčiui #LABrekomenduoja suteikti savo gyvenimui lengvų šiurpuliukų! Fantastikos ir siaubo literatūros mėgėjams (o ir ne tik) tikrai patiks siaubo istorijų virtuozo, fantastinio pasaulio kūrimo meistro Stepheno Kingo romanai:

1. Skaitydamas „Švytėjimą“, norom nenorom imi jausti tai, ką jaučia knygos herojai užpustytame, sniego atkirstame nuo viso pasaulio prastos šlovės viešbutyje. Imi baimintis to, kas slypi už daugybės kambarių durų, žaidimų aikštelėje ir lifte. Imi ieškoti išeities iš klaidžių „Panoramos“ ir žmogaus sielos labirintų.

Klausyk MP3: https://elvislab.lt/leidiniai/9041

2. „Daktaras Miegasׅ“ – bestselerio „Švytėjimas“ tęsinys – prikausto dėmesį nuo pat pirmų eilučių, išlaikydamas psichologinę įtampą. Šioje knygoje išryškėja antgamtinis gebėjimas, kadaise sužadinęs susidomėjimą penkiamečiu Deniu, ir atskleidžiama pribloškianti jau suaugusio Denio istorijos atomazga.

Klausyk MP3: https://elvislab.lt/leidiniai/9102

3. „Gyvulėlių kapinės“. Ideali jauna šeima, kurioje auga du žavūs vaikučiai. Nusipirkę namą, jie tikisi laimingai sulaukti senatvės ir... mirties. Tik Giltinė nelaukia: netrukus ji jau šiepia savo aštrius grasius dantis. Paaiškėja, kad yra dalykų, kur kas baisesnių nei mirtis...

Klausyk MP3: https://elvislab.lt/leidiniai/7284

4. „Tylos zonoje“ vaizduojama aštuntojo dešimtmečio Amerikos tikrovė, persipynusi su neišaiškinamais, sudėtingais žmogaus psichikos slėpiniais. Autorius nenuvilia savo įtaigiu stiliumi, originalumu ir įžvalga. Tai viena iš knygų, kuri verčia susimąstyti – o ką aš daryčiau, jei turėčiau tokių gebėjimų?

Klausyk MP3: https://elvislab.lt/leidiniai/300

O neregiams (ypač netekusiems regėjimo pačioje ankstyviausioje vaikystėje) siūlome perskaityti fantastinį Jaroslavo Melniko romaną „Tolima erdvė“ ir apmąstyti tai, kas nėra aprašyta anotacijoje.

Klausyk MP3: https://elvislab.lt/leidiniai/253

Vartotojų komentarai (0)

Norėdami parašyti komentarą, turite prisijungti.