2022 rugsėjo 30 d.

Krašto apsaugos ministerijos leidiniui „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir karo metui“ suteikta atvira prieiga!

„Kiekvienas visuomenės narys yra svarbus valstybės saugumui. Sąmoningumas, domėjimasis, išmanymas, pilietinis atsparumas – tai dėmenys, kuriems privalome skirti dėmesio, stiprindami mūsų visuomenę ir mūsų bendrą pasirengimą įvairiausioms situacijoms, įtraukiant įvairias mūsų visuomenės grupes“, – teigia krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas.

Krašto apsaugos sistemos specialistų ir Ugniagesių gelbėtojų mokyklos Civilinės saugos mokymo centro darbuotojų parengtas leidinys „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir karo metui: rimti patarimai linksmai“  su paprastai išdėstytais praktiniais patarimais, kaip elgtis ekstremaliose situacijose ir  iliustruotas nuotaikingais dailininko Iljos Bereznicko piešiniais išleistas dar 2015 m.

Siekiant užtikrinti šio leidinio prieinamumą visiems, papildomai parengtos ir žmonėms, turintiems individualių poreikių pritaikytos leidinio versijos (garsiniu formatu ir lietuvių gestų kalba). Taip pat šiuo metu leidinys rengiamas ir lengvai suprantama kalba.

Užsiregistruok virtualioje bibliotekoje ELVIS (elvislab.lt) (šiuo atveju nereikia pateikti jokių papildomų dokumentų, tiesiog užpildyk registracijos formą) ir mėgaukis!

O užsiregistravęs, laisvos prieigos garsinę leidinio versiją rasi čia: https://elvislab.lt/leidiniai/14225

Vartotojų komentarai (0)

Norėdami parašyti komentarą, turite prisijungti.