2022 gegužės 12 d.

Nauja akademinė literatūra apie disleksiją

Ar pameni? Metų pabaigoje klausėme tavęs, ar jauti leidinių apie disleksiją stygių. Tai štai, į mūsų užduodamus klausimus reikia žiūrėti rimtai, ir apklausose dalyvauti verta, nes mes tave girdime ir savo pažadus tesime! Turėjome pakankamai laiko pasirūpinti, kad bibliotekos lentynose atsirastų kuo daugiau tavo poreikius atitinkančios literatūros apie disleksiją ir skaitymo sutrikimus. Šiandien su džiaugsmu pranešame, kad akademinės literatūros anglų kalba lentynos pasipildė net 35 knygomis!

Kad būtų paprasčiau išsirinkti, parengėme patogų ir akiai patrauklų naujų leidinių katalogą: https://labiblioteka.lt/data/public/uploads/2022/05/literatura-apie-disleksija.pdf

Disleksijos leidiniai šiuo metu yra Vilniuje ir juos skolintis bei skaityti gali kaip bet kurią įprastą spausdintą knygą (užsuk pas mus į Gerosios Vilties g. 10). Jeigu esi iš kito miesto, kreipkis į mūsų bibliotekininkę tel. 8 666 85 305 ir mes pasirūpinsime, kad norimas leidinys pasiektų tave Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Kaune ar Ukmergėje.

Vartotojų komentarai (0)

Norėdami parašyti komentarą, turite prisijungti.