Colleen McCullough
Morgano kelias

Colleen McCullough

Morgano kelias

romanas

Autorius:
Pavadinimas:
Morgano kelias
Diktorius:
Leidinio formatas:
Kalba:
Leidinio trukmė:
1 d. 1 val. 24 min. 41 sek.
ISBN/ISSN/ISMN numeris:
978-998-616-331-2
Išleidimo duomenys:
Tyto alba 2006 | Vilnius
Prieinamos kopijos rengėjas:
0 įvertinimų
viršelis
Aprašymas

„Moters kvapas mano šnervėse...Aš per ilgai buvau vienišas, ir man maloniai kvepia tik dalykai, tolimi nuo lentpjūvių ir Sidnėjaus.“


Australų rašytoja Colleen McCullough (g.1937) milijonus skaitytojų sužavėjo į 20 kalbų išverstu pasauliniu bestseleriu „Erškėčių paukščiai“, o dabar savo pasakojimo talentą ji demonstruoja naujoje knygoje „Morgano kelias“ (2000) – romane apie tai, kaip Anglija XVIII a. kolonizavo Australiją, kaip anglas Ričardas Morganas, smuklininkas ir ginklakalys, tampa vienu pirmųjų katorgininkų, pasiųstų į naują koloniją. Tai buvo vienas didžiausių eksperimentų su žmonėmis: apgyvendinti nepažįstamame žemyne Anglijos nusikaltėlius. Ričardas Morganas, dvylika mėnesių kalėjęs audringose jūrose, pradeda sukrečiamą mėginimą išgyventi priešiškoje naujoje žemėje, kur, nugalėjęs visas klūtis, atras naują meilę ir naują gyvenimą.


C. McCullough – talentinga pasakotoja, gebanti pavergti skaitytoją. Herojai ir plėšikai, jų žargonas, epochos detalės, intrigos, komiškas palengvėjimas po įtampos, išdavystės ir aistringos meilės nuotykis – visa tai daro kūrinį įsimintiną ir patrauklų visiems, pasiilgusiems tikro romano.