Joe Heap
Regėjimo taisyklės

Joe Heap

Regėjimo taisyklės

romanas

Autorius:
Pavadinimas:
Regėjimo taisyklės
Diktorius:
Papildoma informacija:
Leidinio formatas:
Kalba:
Leidinio trukmė:
11 val. 24 min. 8 sek.
ISBN/ISSN/ISMN numeris:
978-609-487-071-2
Išleidimo duomenys:
Prieinamos kopijos rengėjas:
1.0
1 įvertinimas
viršelis
Aprašymas

Debiutinis autoriaus Joe Heap romanas „Regėjimo taisyklės“ pasakoja išties unikalią istoriją apie didžiulius gyvenimo pokyčius, draugystės išbandymus, bandymą pradėti naują gyvenimą bei mėginimą išsivaduoti iš praeities demonų. Tai knyga apie mokymąsi matyti. Ne tik tiesiogine, bet ir perkeltine prasme.

Nova tikrai gali padaryti daugybę dalykų. Pavyzdžiui, ji puikiai kalba penkiomis kalbomis. Taip pat ji gali lengvai rasti įvairius daiktus. Nova dirba Metropoliteno policijos konsultante ir vien iš balso gali pasakyti, kad kažkas meluoja – fiziniai moters trūkumai išlavino jos intuiciją. Tačiau yra dalykas, kurio Nova negali. Ji nemato. Daugiau nei trisdešimt savo gyvenimo metų ji yra visiškai akla.

Novos brolis yra gydytojas ir sužinojęs apie naujus mokslo laimėjimus bei pažangą įkalba seserį atlikti akių operaciją, kuri grąžins gebėjimą matyti. Po jos Nova atsibunda pasaulyje, kurio visiškai nebesupranta. Moteris bijo, kad nesugebės susidoroti su visomis naujomis patirtimis, kurios atsiranda matant. Ir tik sutikusi Keitę, Nova pradeda tikėti, kad įmanoma įveikti savo problemas. Keitės regėjimas smarkiai paveiktas nelaimingo atsitikimo ir ji guli ligoninėje, kur ir susipažįsta su Nova.

Kai Nova ir nauja draugė suartėja, iš paskos sekanti Keitės paslaptis grasina jas abi įmesti į kiek kitokią tamsą. Ar įmanoma išmokti į pasaulį pažiūrėti kitu žvilgsniu?

Autorius romane nagrinėja įvairias temas. Mes niekada nesusimąstome, kaip turėtų jaustis žmogus, kuris nugyvenęs jau nemažai suaugusio žmogaus gyvenimo visiškoje tamsoje, staiga pradeda matyti pasaulį. Jo patiriamos problemos yra svetimos kiekvienam matančiam. Empatiška knyga verčia pamąstyti. Taip pat autorė paliečia smurto namuose, prievartos, narkotikų temas. Keitės ir Novos draugystė turės išgyventi daugybę išbandymų ir kiekvienai moteriai teks skirtingais būdais kapanotis iš savo gyvenimo tamsos.