Evelina Savickaitė-Kazlauskė
Kaktusas ar pienė

Evelina Savickaitė-Kazlauskė

Kaktusas ar pienė

knyga apie psichologinį atsparumą

Pavadinimas:
Kaktusas ar pienė
Leidinio formatas:
Kalba:
Leidinio trukmė:
8 val. 31 min. 10 sek.
ISBN/ISSN/ISMN numeris:
978-609-466-576-9
Išleidimo duomenys:
Tyto alba 2021 | Vilnius
Prieinamos kopijos rengėjas:
0 įvertinimų
viršelis
Aprašymas

Evelina Savickaitė-Kazlauskė – psichologė, turinti penkiolikos metų darbo patirtį įvairiose Lietuvos, Jungtinės Karalystės, Izraelio, Danijos ir kitų šalių organizacijose. Antroji jos knyga „Kaktusas ar pienė. Knyga apie psichologinį atsparumą“ kviečia tyrinėti ir sustiprinti savo psichologinį atsparumą. Leidinys naudingas kiekvienam nerimą ar kitų sunkumų patiriančiam žmogui.

Įvairūs sunkumai ištinka visus žmones. Kad ir kaip tobulai sustyguotume savo gyvenimą, nuo netikėtų nelaimių, ligų ar netekčių apsisaugoti negalime. Tokios patirtys šokiruoja ir išmuša iš vėžių. Tačiau vieni žmones negandas įveikia stoiškai, tarsi vadovaudamiesi posakiu, kas mūsų nenužudo, padaro stipresnius, o kiti asmenys, patyrę netikėtų iššūkių, ilgam palūžta. Kas lemia tokį skirtumą?

Trumpame aprašyme teigiama, kad kas ketvirtas žmogus jaučia nerimą, nesaugumo jausmą bei kankinasi dėl įvairių vidinių problemų. Šis skaičius sparčiai didėja. Ar įmanoma atsilaikyti ir nepapildyti sugniuždytųjų gretų, arba atsitiesti ir gyventi toliau? Autorė teigia, kad psichologinį atsparumą įmanoma treniruoti.

Knygos autorė, pasitelkusi pozityviąją psichologiją, kitų žmonių istorijų nuotrupas, naujus ir klasikinius tyrimus, pasakoja apie tai, kaip mus veikia stresas, kas vyksta smegenyse ir kūne bei padeda suvokti savo jausmus bei reakcijas. Knyga – informatyvus žinių šaltinis, įkvepiantis nepasiduoti. Dar daugiau, autorė parengė pratimų ir praktikų, padėsiančių ugdyti savo psichologinį atsparumą, lengviau reaguoti į netektis bei kitas problemas ir greičiau atsitiesti jų patyrus.

Perskaitę knygą apie save žinosite gerokai daugiau ir jau galėsite atsakyti ar esate ryškiaspalvė pienė, gebanti prisitaikyti prie įvairiausių atšiaurių sąlygų, ar kaktusas – išgyvenantis ten, kur kiti miršta, bet spygliuotas ir nemalonus aplinkiniams.