Aldona Tüür
Kiltų nuoma

Aldona Tüür

Kiltų nuoma

romanas

Autorius:
Pavadinimas:
Kiltų nuoma
Diktorius:
Leidinio formatas:
Kalba:
Leidinio trukmė:
6 val. 59 min. 4 sek.
ISBN/ISSN/ISMN numeris:
978-609-480-295-9
Išleidimo duomenys:
Prieinamos kopijos rengėjas:
0 įvertinimų
viršelis
Aprašymas

JIE SUŠMĖŽUOJA TAVO GYVENIME, O TADA APSISUKA IR DINGSTA

Ieva užsibūti Dandi neketino, bet štai jau kone metus dirba kiltų nuomoje šiame nedideliame Škotijos mieste. Matuodama vyrus ir pritaikydama jiems tradicinį kostiumą ji svajoja apie kitokį gyvenimą. Ieva vis dar nelaiko savęs emigrante, bet būsena, kad gyvena „tarp“ – skirtingų šalių, kultūrų, miestų, kalbų – stiprėja.

Panašiai jaučiasi ir kiltų nuomos savininkė Anabelė, prieš pusantrų metų palaidojusi vyrą. Įsitikinusi, kad meilei jos kasdienybėje neliko vietos, moteris pati save nustebindama pajunta aistrą gerokai jaunesniam svetimšaliui. Trečioji pasakojimo veikėja Ana – jauna tatuiruočių salono administratorė. Ji turi vaikiną, darbą, bet nepailsdama ieško savęs, savo kelio, kurio pradžia merginai tampa šeimos drama.

Trijų moterų gyvenimo keliai susitinka, o susitikę keičiasi. Kiti knygos veikėjai – spalvingi kiltų nuomos klientai, moterų, apie kurias pasakojama, vyrai lieka tarsi antrame plane. O pirmajame – moterų savasties, savumo ir svetimumo, atsitiktinumo ir lemties, meilės ir mirties temos.