Christy Lefteri
Paukščiai giesmininkai

Christy Lefteri

Paukščiai giesmininkai

romanas

Autorius:
Pavadinimas:
Paukščiai giesmininkai
Diktorius:
Leidinio formatas:
Kalba:
Leidinio trukmė:
9 val. 38 min. 12 sek.
ISBN/ISSN/ISMN numeris:
978-609-487-287-7
Išleidimo duomenys:
Prieinamos kopijos rengėjas:
2.0
1 įvertinimas
viršelis
Aprašymas

„Paukščiai giesmininkai“ - tikrų įvykių įkvėpta ir tarptautiniu bestseleriu tapusi istorija apie tai, kaip geresnio gyvenimo paieškos nuveda į spąstus. Nauja romano „Bitininkas iš Alepo“ autorės knyga!

Migruodami iš Afrikos į Europą, Kipro saloje stabteli milijonai paukščių.
Bėgdamos nuo nepriteklių ir nedarbo savo šalyse, tarnaitėmis, namų tvarkytojomis ir auklėmis Kipro saloje dirba tūkstančiai moterų.

Į Nikosiją Niša atvyko iš Šri Lankos. Jauna našlė gimtinėje motinai paliko dukrelę, o pati jau dešimt metų tvarko pasiturinčios kiprietės Petros namus, ruošia maistą, prižiūri sodą ir rūpinasi mažąja Alike nuo kūdikystės. Darbdavės vaiką Niša apgaubia švelnumu ir meile, bet kaip auga pačios dukra, mato tik planšetės ekrane. Grįžti į Šri Lanką ji negali – be jos siunčiamų pinigų šeima neišgyventų.

Dėl ekonomikos krizės darbo banke netekęs Janis nuomoja būstą Petros name. Pragyvenimui jis užsidirba brakonieriaudamas – į jo tinklus patekę paukščiai giesmininkai restoranų virtuvėse virsta gurmaniškais patiekalais. Janis myli Nišą, nori ją vesti ir pradėti naują gyvenimą.

Tačiau vieną vakarą Niša pagamina aromatingo lęšių kario, po vakarienės sutvarko virtuvę ir, apkamšiusi Alikę lovoje, tyliai išslenka iš namų. Ir nebegrįžta – nei tą, nei kitą dieną.
Policijai atsisakius pradėti tyrimą, Petra imasi jos ieškoti pati.

Ji atidavė mums viską. Savo dosnumu tapo šitų namų dvasia. Ir vis dėlto... apie jos gyvenimą nežinojau nieko.

Parašyti knygą autorę įkvėpė prieš keletą metų Kipre nutikusi tragedija. Dingus penkioms namų tvarkytojoms, policija nė nepradėjo paieškos, nes jos buvo užsienietės.