Remy K. Salters
Drugelių kalnas

Remy K. Salters

Drugelių kalnas

romanas

Autorius:
Pavadinimas:
Drugelių kalnas
Diktorius:
Leidinio formatas:
MP3
Kalba:
Leidinio trukmė:
7 val. 28 min. 41 sek.
ISBN/ISSN/ISMN numeris:
978-609-466-557-8
Išleidimo duomenys:
Tyto alba 2021 | Vilnius
Prieinamos kopijos rengėjas:
3.0
1 įvertinimas
viršelis
Aprašymas

Rašytojo R. K. Salters romanas „Drugelių kalnas“ – atmosferinis kūrinys, nukeliantis į nuošalias Pietų Amerikos džiungles ir pasakojantis apie paslaptis, destruktyvius santykius bei beprotišką meilės istoriją.

Garsus detektyvų rašytojas Tristanas Grifinas nusipirko buvusį drugelių ūkį nuošaliose džiunglėse, Pietų Amerikos valstybėje Belize. Apie rašytoją ir jo partnerę Hedą vietiniai žino nedaug. Jie gyvena atsiskyrę ir mažai bendrauja. Tik tiek kiek reikia ir ne daugiau. Po penkių metų bendruomenę sukrečia žinia apie kaimynus „britanus“: Tristanas mirė, o Heda dingo.

Pagyvenęs vietinis policijos konsteblis Altamontas skuba į įvykio vietą. Paprastai nuobodžiaujantis ir laiką iki pensijos stumiantis skaitydamas detektyvus bei svajodamas tapti tokiu tyrėju, kokie aprašomi knygose, dabar jis turi progą pasireikšti svarbioje byloje.

Konsteblis kartu pasiima slaugytojų mokyklos studentę, savo dukrą Filomeną. Atvykę į vietą, jie supranta, kad Tristanas dar gyvas. Mergina spėja išgelbėti nusižudyti bandžiusį rašytoją, tačiau šis lieka be sąmonės. Tuo tarpu Altamonas pradeda Hedos paieškas, tačiau dėl rašytojo būklės pasitraukti iš namelio jie negali. Greitai konsteblis tampa labiau apsėstas Tristano knygų nei noro surasti dingusią moterį.

Netrukus pasirodo ir iš Norvegijos atvykusi Hedos sesuo dvynė, pasiryžusi išsiaiškinti, kas nutiko. Įtampa kelia ir prasidėjęs uraganas, šluojantis viską pakeliui. Keturi žmonės įstringa name, kur pamažu skleidžiasi neįprasta Tristano ir Hedos istorija.