Lucinda Riley
Meilės laiškas

Lucinda Riley

Meilės laiškas

romanas

Autorius:
Pavadinimas:
Meilės laiškas
Papildoma informacija:
Leidinio formatas:
Kalba:
Leidinio trukmė:
17 val. 7 min. 22 sek.
ISBN/ISSN/ISMN numeris:
978-609-466-546-2
Išleidimo duomenys:
Tyto alba 2021 | Vilnius
Prieinamos kopijos rengėjas:
3.4
5 įvertinimai
viršelis
Aprašymas

Autorė skaitytojus užkariavo „Septynių seserų“ serija, o šį kartą kviečia aiškintis seną paslaptį. „Meilės laiškas“ – jausmingas, daugiasluoksnis, įtempto siužeto pasakojimas apie drąsą, ištikimybę, išdavystes ir meilę! Šį kartą autorė jungia romantinius elementus su veiksmo trilerio žanru.

Džoana Haslam – ambicinga žurnalistė, kuriai pavedama užduotis aprašyti legendinio aktoriaus laidotuves. Seras Džeimsas Harisonas mirė devyniasdešimt penkerių metų, nugyvenęs įdomų gyvenimą ir tapęs tikra savo kartos kino žvaigžde. Jo laidotuvės sutraukia minias įžymybių, tačiau Džoana greitai supranta, kad po išoriniu sero Džeimso gyvenimo spindesiu slėpėsi ir sukrečiančios paslaptys, galinčios sužlugdyti Britanijos karališkąją šeimą.

Kadaise Džeimsas Harisonas parašė laišką, kurio turinys slepiamas kelis dešimtmečius. Paaiškėjęs turinys prilygtų sprogimui. Pagrindinė romano veikėja netrunka suprasti, kad yra žmonių, kurie padarytų viską, kad tik pirmieji pasiglemžtų laišką. Viską! Ar ši paslaptis sužlugdys ir pačią Džoaną?

Romane „Meilės laiškas“ persipina kelios temos: šnipinėjimas, intrigos, istorija, drama ir romantika. Taip pat painūs britų monarchijos, žiniasklaidos, slaptųjų tarnybų ir pramogų pasaulio ryšiai. Lucinda Riley subūrė įdomių personažų kompaniją, o taip pat su sau būdingu atidumu dėmesio skyrė 1995-tų metų Londono aprašymams ir laikmečio nuotaikai.

Raktažodžiai