Robert Thomas
Gyvenimas susirgus vėžiu
ir patarimai, kaip nesusirgti
Projekto „MoBiLait: mokymosi galimybių atvėrimas žmonėms, negalintiems skaityti įprasto spausdinto teksto, per Lietuvos bibliotekų tinklą“ leidinys.
Daugumai kyla klausimas, kaip maisto gaminimo būdas, kosmetika, elektromagnetinė spinduliuotė ar aplinkos tarša atsiliepia sveikatai. Kembridžo profesorius Robert Thomas visus knygos teiginius pagrindžia publikuotais moksliniais tyrimais, savo ir dar 23 knygos bendraautorių daugiamete patirtimi gydant onkologines ligas. Jungtinėje Karalystėje gyvenantis Prof. Robert Thomas Lietuvoje 2017 – 2019 metais skaitė pranešimus Nacionaliniame vėžio institute, Kauno klinikose, Santaros klinikose, Seime, susitiko su dešimtimis gydymo įstaigų vadovų ir tūkstančiais onkologinių pacientų. Šioje knygoje sudėta informacija apima daugiau nei 100 val. profesoriaus paskaitų kursą.
Pirmoje knygos "Gyvenimas susirgus vėžiu ir patarimai, kaip nesusirgti" dalyje detaliai aprašoma, kodėl ir kada atsiranda vėžys. Jei atsivertėte šią knygą ieškodami praktinių patarimų, ją skaityti pradėkite nuo 2 dalies (6 skyriaus). Versdami šią knygą iš anglų kalbos adaptavome Lietuvai, pašalindami neaktualią su Jungtinės Karalystės sveikatos sistema susijusia informaciją ir papildydami patarimais, kurie aktualiausi lietuviams. Tikimės, kad ši knyga bus praktiniu vadovu ne tik kovojantiems su onkologine liga, bet ir norintiems nuo jos apsisaugoti.
Šioje knygoje rasite daugiau naudingos informacijos nei metus laiko naršydami internete. Tačiau knyga nėra lengvai skaitoma. Paprastų patarimų apie vėžį pilnas internetas. Norint atskirti faktus nuo gandų skaitytojai argumentų pagalba įsitikins, kad mus supanti aplinka, mūsų mityba ir fizinis kūnas yra nuolat veikiami cheminių ir fizikinių procesų, o juos perprasti prireiks ir proto mankštos.