Steve Biddulph
Kaip auginti berniukus XXI amžiuje

Steve Biddulph

Kaip auginti berniukus XXI amžiuje

Autorius:
Pavadinimas:
Kaip auginti berniukus XXI amžiuje
Diktorius:
Leidinio formatas:
Kalba:
Leidinio trukmė:
5 val. 59 min. 59 sek.
ISBN/ISSN/ISMN numeris:
978-609-8233-76-6
Išleidimo duomenys:
Prieinamos kopijos rengėjas:
0 įvertinimų
viršelis
Aprašymas

Statistika berniukams negailestinga. Pavojus mirti paauglystėje triskart didesnis nei mergaitėms, o tikimybė atsidurti kalėjime net devynis kartus aukštesnė. Galime tai nurašyti berniukų aktyvumui ar laikyti tai smulkmena, tačiau akivaizdu – mergaitės ir berniukai skiriasi. Suprasdami, kuo pastarieji ypatingi, skirdami jiems ypatingą dėmesį ir mokėdami tinkamai juos mylėti, užauginsime stiprius ir savimi pasitikinčius visuomenės narius.

Berniukų auklėjimą lemia specifiniai veiksniai. Kartais tai tiesiog kasdienės problemos (kaip nenoras rytais keltis į mokyklą), o kartais tai susiję su gilesnėmis emocinėmis ir asmenybės problemomis, kurias tėvai turi išmokti atpažinti ir jas spresti. Vienas dalykas tikrai nekelia abejonės – jūsų berniukas kada nors taps vyru. O ar jis džiaugsis gyvenimu, ar pasiduos visuomenės primestiems standartams ir palūš netlaikęs „vyriškumo“ naštos - labiausiai priklauso nuo tėvų.

Steve Biddulph pataria nieko nelaukti ir pradėti jau dabar, nesvarbu, ar jūsų berniukas dar tik mokosi vaikščioti, ar jau žengia pirmuosius paauglystės žingsnius. Knyga „Kaip auginti berniukus XXI amžiuje“ – puiki berniukų emocinio ir psichologinio gyvenimo enciklopedija. Psichologas remiasi naujausiais mokslinių tyrimų duomenimis ir paverčia juos praktiškais, nesunkiai pritaikomais patarimais.

● kokią įtaką aktyvumui ir dėmesio sutrikimams turi pirmaisiais gyvenimo metais patirtas stresas?
● ar pagrįstas teiginys, kad berniukai turi pradėti mokyklą vėliau nei mergaitės?
● kodėl svarbu leisti berniukams verkti ir kodėl negalima jų dėl to gėdinti?
● kaip verkimas padeda išvengti smurto, savižudybių ir kitokio pavojingo elgesio?
● kuo išskirtiniai du anksčiau neakcentuoti augimo etapai – energingieji ketvirti ir emocionalieji aštunti gyvenimo metai?
● kaip auginti berniukus vienišoms mamoms?
● kaip išsirinkti tinkamą ir naudingą sporto šaką energijos pertekliui išlieti?
● kaip užbėgti už akių paauglių norui piktnaudžiauti alkoholiu?