Rosita Lekavičienė, Zita Vasiliauskaitė, Dalia Antinienė
Bendravimo psichologija šiuolaikiškai

Rosita Lekavičienė, Zita Vasiliauskaitė, Dalia Antinienė

Bendravimo psichologija šiuolaikiškai

vadovėlis aukštosioms mokykloms

Pavadinimas:
Bendravimo psichologija šiuolaikiškai
Leidinio formatas:
Kalba:
Leidinio trukmė:
20 val. 41 min. 3 sek.
ISBN/ISSN/ISMN numeris:
978-9955-38-706-0
Išleidimo duomenys:
Alma littera 2018 | Vilnius
Prieinamos kopijos rengėjas:
0 įvertinimų
viršelis
Aprašymas

Projekto „MoBiLait: mokymosi galimybių atvėrimas žmonėms, negalintiems skaityti įprasto spausdinto teksto, per Lietuvos bibliotekų tinklą“ leidinys.

Norime ar nenorime, mokame ar nemokame, nuo ryto iki vakaro su kuo nors bendraujame: su draugais, šeimos nariais, kaimynais, kolegomis, vadovais, klientais, netgi su nepažįstamais žmonėmis. Negana to, atsidūrę vienumoje, mes imame bendrauti su... savimi. Gebėjimas bendrauti be galo svarbus mūsų gyvenimo kokybei.

Kaip išmokti tai daryti kuo efektyviau?

Būtent tai ir sužinosite skaitydami šią knygą "Bendravimo psichologija šiuolaikiškai". Kas yra žodinis ir nežodinis bendravimas, ką įdomaus bendraudami galime sužinoti ne tik apie kitus, bet ir apie save, kokias klaidas dažniausiai darome, kaip derėtų spręsti konfliktus ir sėkmingai dirbti grupėse - į šiuos ir daugybę kitų aktualių klausimų atsako vadovėlio autorės.

Įtvirtinti teorines žinias padės testai, užduotys, diskusiniai klausimai, praktiniai patarimai. Mokymąsi pagyvins ir smalsumą pažadins įdomios bendravimo psichologijos naujienos, su Lietuva susiję pavyzdžiai ir šmaikščios iliustracijos.