2021 rugpjūčio 12 d.

Kodėl verta tapti ELVIS administratoriumi?

Statistikos duomenimis Lietuvoje daugiau kaip 450 tūkst. gyventojų, turinčių vienokių ar kitokių sutrikimų, dėl kurių jie negali skaityti įprasto spausdinto teksto ir šie asmenys ne savo noru atsidūrė informacinėje atskirtyje. Šie gyventojai gali tapti Jūsų bibliotekos ar kitos įstaigos, teikiančios paslaugas asmenims, negalintiems skaityti įprasto spausdinto teksto, naujais vartotojais!

Visuomenėje keičiasi požiūris į negalią turinčius asmenis, siekiama, kad šie asmenys jaustųsi pilnaverčiais jos nariais. Norint, kad negalią turintys žmonės galėtų naudotis kuo įvairesnėmis paslaugomis ir infrastruktūra, jos turi būti pritaikytos ir prieinamos visiems vienodai.

Bibliotekos yra visuomenės demokratijos principų užtikrinimo garantas, jų misija visuomet buvo ir yra susieta su laisvos prieigos prie informacijos ir žinių užtikrinimu visiems visuomenės nariams, taip pat ir žmonėms, kurie dėl įvairių sutrikimų negali skaityti įprastai. Kiekviename Lietuvos miestelyje gyvena regėjimo sutrikimų turintys žmonės, kiekvienoje mokykloje yra nuo mokymosi sutrikimų kenčiančių vaikų, Jūs galite padėti jiems gauti knygą tinkamu formatu.

Kokios ELVIS administratoriaus funkcijos?

ELVIS administratorius padeda vartotojams prisiregistruoti prie ELVIS bibliotekos, susirasti reikalingą leidinį ir jį atsisiųsti į savo įrenginį arba kompaktinį diską.

ELVIS administratorius gauna bibliotekoje registruotų vartotojų statistinę informaciją – kiek vartotojų užsiregistravo, kiek leidinių jie atsisiuntė ar skaitė tiesiogiai, šiuos duomenis galėsite įtraukti į savo veiklos ataskaitas.

Kaip tapti ELVIS administratoriumi?

Su ELVIS administratoriumi pasirašoma bendradarbiavimo sutartis, suteikiama prieiga prie ELVIS administravimo modulio. Taip pat apmokome kaip dirbti su ELVIS ir kaip padėti vartotojams prisiregistruoti ir naudotis ELVIS.

Susisiekite su mumis dabar!
El. paštu info@elvislab.lt arba telefonu +370 667 80 541.

Vartotojų komentarai (0)

Norėdami parašyti komentarą, turite prisijungti.